BORING BAR: S16R-CTUPR-11 16.0MM SHANK HARLINGEN
* Takes ISO TP11 inserts
In stock
SKU:
BB-300106
Category: BORING BARS
Description
| DESCRIPTION | Boring Bar |
|---|---|
| BRAND | Hartingen |
| MODEL | S16R-CTUPR-11 |
| SHANK SIZE | 16.0mm |
| LENGTH O/A | 200mm |