BORING BAR: S12M-CTUPR-11 93 12.0MM SHANK HARLENGEN
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 0.18 × 0.03 × 0.03 cm |
In stock
SKU:
BB-300114
Category: BORING BARS
Description
| MODEL | S12M-CTUPR-11 |
|---|---|
| BRAND | Harlingen |
| TO SUIT | Boring |
| SHANK SIZE | 12.0mm |
| LENGTH O/A | 150mm |